Zoals elk jaar stuurt Viva Salud een team van hardloopsters en hardlopers naar Palestina om de bewegingsvrijheid van het Palestijnse volk te steunen.
Voor deze gelegenheid gaan ze een week lang op bezoek bij de partnerorganisaties van Viva Salud. Een mooi moment om ons werk beter te leren kennen, maar vooral om de belangrijkste steden van Palestina te bezoeken en je onder te dompelen in de cultuur van dit land, dat door het toerisme maar al te vaak over het hoofd wordt gezien.
Als je nog twijfelt, hier is een documentaire-vlog gemaakt door Jennifer, een deelnemer aan de editie van 2023:
De marathon vindt plaats op 1er maart 2024 en we nodigen je uit om van 26 februari tot en met 3 maart bij ons te komen. Omdat er maar een beperkt aantal plaatsen is, vragen we je om een korte motivatiebrief. Je hebt tot 30 oktober de tijd om je in te schrijven!






Alle details en hoe je je kunt aanmelden, vind je vind je hier.
Tot gauw!